Bestuur

Het bestuur bestaat uit minimaal 3 en maximaal 9 leden. Momenteel bestaat het bestuur uit de volgende personen (en hun respectievelijke portefeuilles):

Voorzitter

Helmi Duijvestein voorzitter@boombergwijk.nl

Secretaris

Geert Tacken secretaris@boombergwijk.nl info@boombergwijk.nl

Communicatie

Brigit Rutten communicatie@boombergwijk.nl

Communicatie

Marchien Hoogenraad redactie@boombergwijk.nl

Ruimtelijke Ordening en Groen

Wim van Aalderen ruimtelijkeordening@boombergwijk.nl groen@boombergwijk.nl

Verkeer en Veiligheid

Patrick Visser veiligheid@boombergwijk.nl verkeer@boombergwijk.nl